Word donateur voor maar 2 euro per maand! Klik hier
Zojuist aangemeld:
Willemijn het Lam
(Novum/AP) - RIO DE JANEIRO - In Rio de Janeiro wordt naarstig gezocht naar ten minste vijftien mensen die na de instorting van drie flatgebouwen worden vermist. Familieleden hebben de nacht doorgebracht in een nabijgelegen overheidsgebouw, in de hoop dat zij nog levend gevonden worden.
Tot dusver zijn zeven doden onder het puin vandaan gehaald. De oorzaak van de instorting wordt nog onderzocht, maar de autoriteiten vermoeden dat illegale verbouwingen aan een van de panden structurele schade hebben veroorzaakt, waardoor het gebouw is ingestort. In zijn val nam het gebouw twee andere panden mee.
In de ingestorte panden in het historische centrum van Rio de Janeiro waren voornamelijk kantoren en artsenpraktijken gevestigd. De meeste mensen waren al naar huis toen de gebouwen woensdag rond 20.30 uur instortten, maar sommige vermisten volgden in één van de panden een computercursus.
Het hoofd van de dienst burgerbescherming zei dat er nog zeker 48 uur naar overlevenden zal worden gezocht.
Bron: Novum Nieuws
Komende zaterdag wordt in de Sionskerk in Veenendaal een muzikale avond georganiseerd ten bate van een project van Woord & Daad in Nicaragua.
Medewerkenden zijn onder meer soliste Lisanne Leeuwenkamp en Wim en Wilbert Magré. Girette Laros speelt op de panfluit.
Het concert begint om 19.30 uur en wordt live uitgezonden. De uitzending is alleen te zien voor donateurs.
Wilt u familie, vrienden, kennissen of in het algemeen uw muzikale felicitatie, groet of wens overbrengen? Stuur dan een email aan zaterdagavond@reformatorischeomroep.nl met uw verzoekje.
In verband met de vele verzoekjes, start het verzoekprogramma op zaterdag 25 februari om 20.30 uur ipv 21.00 uur. U kunt tot en met donderdagochtend uw verzoekjes insturen.
Van 29 februari tot en met 2 maart worden in Hardenberg weer de Familiedagen georganiseerd.