27-01-2012 17:01

De twee jongens van 14 en 17 jaar die worden verdacht van betrokkenheid bij de steekpartij waarbij een 15-jarige Arnhemse om het leven kwam, blijven nog dertig dagen vastzitten. De hechtenis van het 16-jarige meisje uit Arnhem dat dinsdag is aangehouden in de zaak, is vrijdag met veertien dagen verlengd.

Het slachtoffer raakte vorige week zondag zwaargewond toen ze werd neergestoken op de Stadhoudersstraat in haar woonplaats. Ze overleed vorige week donderdag aan haar verwondingen. De 14-jarige verdachte uit Capelle aan den IJssel werd kort na de steekpartij op aanwijzing van getuigen aangehouden. Hij wordt ervan verdacht het meisje te hebben neergestoken. De 17-jarige jongen uit Rotterdam werd enkele dagen later aangehouden.

Het meisje zou zijn neergestoken voor geld. Medescholieren van het slachtoffer zeggen op sociale media dat de 14-jarige verdachte door de Rotterdammer is ingehuurd om het meisje voor honderd euro neer te steken. De Rotterdammer zou die opdracht op aandringen van de 16-jarige verdachte hebben gegeven. De meisjes kenden elkaar van school en zouden goede vriendinnen zijn geweest.


Bron: Novum Nieuws

 
Aantal donateurs

Word donateur voor maar 2 euro per maand! Klik hier

Zojuist aangemeld:
Willemijn het Lam

Giften

Steun het videokanaal met een extra gift. Klik hier.

  •  

    Komende zaterdag wordt in de Sionskerk in Veenendaal een muzikale avond georganiseerd ten bate van een project van Woord & Daad in Nicaragua.

    Medewerkenden zijn onder meer soliste Lisanne Leeuwenkamp en Wim en Wilbert Magré. Girette Laros speelt op de panfluit.

    Het concert begint om 19.30 uur en wordt live uitgezonden. De uitzending is alleen te zien voor donateurs.

     
    Geplaatst: 21-02-2012 21:00 | 3 reacties | Reageer
  •  

    Wilt u familie, vrienden, kennissen of in het algemeen uw muzikale felicitatie, groet of wens overbrengen? Stuur dan een email aan zaterdagavond@reformatorischeomroep.nl met uw verzoekje.

    In verband met de vele verzoekjes, start het verzoekprogramma op zaterdag 25 februari om 20.30 uur ipv 21.00 uur. U kunt tot en met donderdagochtend uw verzoekjes insturen.

     
    Geplaatst: 21-02-2012 12:33 | 4 reacties | Reageer
  •  

    Van 29 februari tot en met 2 maart worden in Hardenberg weer de Familiedagen georganiseerd.

    Net als voorgaande jaren zendt de Reformatorische Omroep ook dit jaar weer het podiumprogramma live uit. Het programma bestaat uit debatten, concerten en samenzang.
     
    Kaarten voor de Familiedagen zijn binnenkort te winnen in Bel tot tien op vrijdagavond.
     
     
    Geplaatst: 17-02-2012 13:14 | 0 reacties | Reageer