22-02-2012 16:32

 

ROME - Duikers hebben woensdag aan het eind van de middag nog eens vier lichamen gevonden in het wrak van het gekapseisde cruiseschip Costa Concordia. Enkele uren eerder werden ook al vier lichamen gevonden, waaronder dat van een 5-jarig meisje. Dat heeft de Italiaanse burgerbescherming gezegd.

Inmiddels zijn drie lichamen, dat van het meisje en een van een man en een vrouw, geborgen. De identiteiten van de acht zijn niet bekendgemaakt, maar op de lijst met vermisten stond maar een kind, de 5-jarige Dayana Arlotti. Zij was met haar vader en diens vriendin mee. Ook de vader staat op de lijst met vermisten. De rest van de lichamen kon door verslechterende weersomstandigheden nog niet worden geborgen.

Het cruiseschip liep 13 januari voor het Toscaanse eilandje Giglio aan de grond. Zeker 25 mensen vonden de dood en zeven opvarenden worden nog vermist.

Bron: Novum Nieuws/AP

 
Aantal donateurs

Word donateur voor maar 2 euro per maand! Klik hier

Zojuist aangemeld:
Fluit

Giften

Steun het videokanaal met een extra gift. Klik hier.

  •  

    Woensdag is het weer tjid voor Jijdaar in Veenendaal. Ds. G. Herwig hoopt een lezing te verzorgen over de Heilige Geest.

    De avond begint om 20.00 uur en wordt uitgezonden via de RO. Na afloop wordt de opname uiteraard in het media-archief gezet.

     
    Geplaatst: 21-05-2012 09:56 | 0 reacties | Reageer
  •  

    Maar liefst acht koren deden mee aan Zang op Hemelvaart. De 43e editie van het evenement werd ook dit jaar gehouden in de visafslag op Urk.
    De Reformatorische Omroep was erbij en maakte opnames.
    Zowel het voorprogramma als het hoofdprogramma zijn in het Media archief geplaatst.
    Klik op de video om het hoofdprogramma te bekijken.

    Alleen te zien voor donateurs.

     
    Video
    Geplaatst: 19-05-2012 23:14 | 1 reactie | Reageer
  •  

    Op D.V. 24 en 25 mei organiseert AllureConcerten in de koninklijke Nieuwe Kerk in Delft weer een aantal sfeervolle concerten. 50 RO-luisteraars mogen wij een gratis kaart aanbieden.

    Lees meer...

     
    Geplaatst: 19-05-2012 23:30 | 7 reacties | Reageer