22-02-2012 13:08

TBILISI - President Aleksandr Ankvab van de afvallige Georgische provincie Abchazië heeft woensdag een aanslag op zijn leven overleefd. Twee van zijn lijfwachten vonden de dood. Een derde bodyguard raakte gewond.

Ankvab was onderweg van Goedaoeta naar de Abchazische hoofdstad Soechoemi toen zijn autostoet op een landmijn reed en vervolgens onder vuur werd genomen.

De verantwoordelijkheid voor de aanslag is niet opgeëist.

Abchazië maakte zich begin jaren negentig los van Georgië. De onafhankelijkheid van Abchazië en de eveneens separatistische Georgische provincie Zuid-Ossetië werd formeel door Rusland erkend na de Russisch-Georgische oorlog van augustus 2008.

Ankvab is vaker het doelwit geweest van aanslagen. In september raakte hij nog bij een aanslag gewond.


Bron: Novum Nieuws

 
Aantal donateurs

Word donateur voor maar 2 euro per maand! Klik hier

Zojuist aangemeld:
Fluit

Giften

Steun het videokanaal met een extra gift. Klik hier.

  •  

    Woensdag is het weer tjid voor Jijdaar in Veenendaal. Ds. G. Herwig hoopt een lezing te verzorgen over de Heilige Geest.

    De avond begint om 20.00 uur en wordt uitgezonden via de RO. Na afloop wordt de opname uiteraard in het media-archief gezet.

     
    Geplaatst: 21-05-2012 09:56 | 0 reacties | Reageer
  •  

    Maar liefst acht koren deden mee aan Zang op Hemelvaart. De 43e editie van het evenement werd ook dit jaar gehouden in de visafslag op Urk.
    De Reformatorische Omroep was erbij en maakte opnames.
    Zowel het voorprogramma als het hoofdprogramma zijn in het Media archief geplaatst.
    Klik op de video om het hoofdprogramma te bekijken.

    Alleen te zien voor donateurs.

     
    Video
    Geplaatst: 19-05-2012 23:14 | 1 reactie | Reageer
  •  

    Op D.V. 24 en 25 mei organiseert AllureConcerten in de koninklijke Nieuwe Kerk in Delft weer een aantal sfeervolle concerten. 50 RO-luisteraars mogen wij een gratis kaart aanbieden.

    Lees meer...

     
    Geplaatst: 19-05-2012 23:30 | 7 reacties | Reageer