Word donateur voor maar 2 euro per maand! Klik hier
Zojuist aangemeld:
Fluit

PvdA-Kamerlid Diederik Samsom stelt zich ook kandidaat voor het partijleiderschap van zijn partij. Dat heeft hij laten weten in een brief aan de leden van de PvdA. Eerder op de dag stelde Martijn van Dam zich al kandidaat.
Samsom stelt de PvdA nieuwe energie te willen geven en terug te willen brengen naar 'waar die hoort: in het hart van de samenleving, links van het midden'. De kandidaat-partijleider geeft aan keuzes te willen en kunnen maken. "Onze idealen hebben niets aan betekenis ingeboet. Maar wanneer we die idealen niet vertalen in heldere keuzes rest ons alleen getob over de koers. Ik wil die keuzes maken."
Samsom geeft aan onder meer aan voor verstandig economisch beleid te willen kiezen. "Er is echt niks links aan een begrotingstekort van bijna vijf procent." Ook moet volgens hem de arbeidsmarkt voor gehandicapten worden opengebroken, moet de gezondheidszorg worden gedreven door de behoefte van patiënten en niet door 'commerciële belangen van verzekeraars of investeerders' en moet de hypotheeksubsidie langzaam worden omgevormd tot 'een gezonde stimulans voor huizenbezit'.
Volgens Samsom regeert nu een 'kale financiële obsessie', 'lege flinkheid' en 'heilloze polarisatie', waartegen hij zich zegt te verzetten. "Ik kies voor dat andere Nederland. En ik wil graag vooropgaan bij het overtuigen van zo veel mogelijk mensen om die keuze met ons te maken."
De 40-jarige Groninger Samsom zit sinds 2003 namens de PvdA in de Tweede Kamer. Daarvoor werkte de afgestudeerde kernfysicus onder meer voor Greenpeace. In 2008 deed hij na het aftreden van Jacques Tichelaar al eens een vergeefse poging fractievoorzitter te worden. Hij legde het toen af tegen Mariëtte Hamer.
Bron: Novum Nieuws
Woensdag is het weer tjid voor Jijdaar in Veenendaal. Ds. G. Herwig hoopt een lezing te verzorgen over de Heilige Geest.
De avond begint om 20.00 uur en wordt uitgezonden via de RO. Na afloop wordt de opname uiteraard in het media-archief gezet.
Maar liefst acht koren deden mee aan Zang op Hemelvaart. De 43e editie van het evenement werd ook dit jaar gehouden in de visafslag op Urk.
De Reformatorische Omroep was erbij en maakte opnames.
Zowel het voorprogramma als het hoofdprogramma zijn in het Media archief geplaatst.
Klik op de video om het hoofdprogramma te bekijken.
Alleen te zien voor donateurs.
Op D.V. 24 en 25 mei organiseert AllureConcerten in de koninklijke Nieuwe Kerk in Delft weer een aantal sfeervolle concerten. 50 RO-luisteraars mogen wij een gratis kaart aanbieden.