Word donateur voor maar 2 euro per maand! Klik hier
Zojuist aangemeld:
Willemijn het Lam
PAJU - Zuid-Koreaane activisten hebben met enorme ballonnen dozenvol sokken over de grens naar Noord-Korea gestuurd. Zij hopen dat Noord-Koreanen de kledingstukken in de barre winter dragen of gebruiken als ruilmiddel voor voedsel, lieten zij zaterdag weten.
De activisten lieten de vijf grote heliumballonnen op vanaf een observatiepunt in de Zuid-Koreaanse grensstad Paju. In het verleden stuurden zij op dezelfde wijze pamfletten over de zwaarbewaakte grens.
Bron: Novum Nieuws
Komende zaterdag wordt in de Sionskerk in Veenendaal een muzikale avond georganiseerd ten bate van een project van Woord & Daad in Nicaragua.
Medewerkenden zijn onder meer soliste Lisanne Leeuwenkamp en Wim en Wilbert Magré. Girette Laros speelt op de panfluit.
Het concert begint om 19.30 uur en wordt live uitgezonden. De uitzending is alleen te zien voor donateurs.
Wilt u familie, vrienden, kennissen of in het algemeen uw muzikale felicitatie, groet of wens overbrengen? Stuur dan een email aan zaterdagavond@reformatorischeomroep.nl met uw verzoekje.
In verband met de vele verzoekjes, start het verzoekprogramma op zaterdag 25 februari om 20.30 uur ipv 21.00 uur. U kunt tot en met donderdagochtend uw verzoekjes insturen.
Van 29 februari tot en met 2 maart worden in Hardenberg weer de Familiedagen georganiseerd.